U hebt een algemene vraag om informatie?
Ariane De Deurwaerder, t 03 202 14 44, info@talentenfabriek.be

U bent werkgever en u hebt vragen over het organiseren van opleidingen op maat van uw bedrijf, ondersteuning bij
selecties, werkplekleren, stages, tewerkstellingsmaatregelen of jobdates?
Katrien Didden, t 03 202 14 37, m 0488 36 24 21, katrien.didden@talentenfabriek.be

U bent werkgever en u hebt vragen over samenwerking met de sectorale vormingsfondsen?

Co-valent: chemie, kunststoffen en life sciences (pc 116 en 207), Margo Carvers, t 03 202 14 39, m 0473 89 43 02
margo.carvers@talentenfabriek.be

FTMA en Vibam: vormingsfondsen technologische sector (pc 111.1 en 111.2), Younes Amiri: t 03 369 14 32, m 0484 12 83 44
younes.amiri@ftma.be

U bent werkzoekende en u hebt vragen over vacatures en tewerkstellingsmogelijkheden in de Antwerpse industrie, opleidingen voor werkzoekenden, tewerkstellingsmaatregelen of ondersteuning van VDAB?
Hanne Van der Veken, t 03 202 14 41, hanne.vanderveken@talentenfabriek.be

U bent cursist in opleiding en u hebt een vraag die verband houdt met uw opleiding? 
Els Herremans, t 03 202 14 30, els.herremans@vdab.be 

U bent onderwijsprofessional en hebt u vragen over duaal leren, over de begeleiding van uw leerlingen op vlak van studie- en beroepskeuze, u zoekt ondersteuning bij een netoverschrijdende activiteit rond studie- en beroepskeuze of u hebt interesse in een van onze projecten?
Ibrahim Belkadi, t 03 202 14 36, ibrahim.belkadi@talentenfabriek.be

U bent jongere en u hebt vragen over studie- en beroepskeuze en de jobmogelijkheden binnen de Antwerpse industrie?
Ibrahim Belkadi, t 03 202 14 36, ibrahim.belkadi@talentenfabriek.be

U wil graag samenwerken met Talentenfabriek
Pascale Segers, t 03 202 14 33, m 0477 97 90 21, pascale.segers@talentenfabriek.be

 

Ons adres is

Van der Meydenstraat 20
2140 Borgerhout
Tel. 03 202 14 44
info@talentenfabriek.be